تبلیغات
دانلود نرم افزار

نما دانلود - تظاهرات مردم آمریکا علیه اسرائیل + عکس
نما دانلود
دانلود رایگان،دانلود نرم افزار،دانلود بازی،دانلود اندروید،دانلود برنامه،انیمیشن،دانلود نرم افزار،دانلود آنتی ویروس،دانلود بازی،د
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 1391/08/28
تظاهر کنندگان شعارهایی را در انتقاد از ناکارآمدی سازمان ملل سر دادند. آنان سکوت جوامع بین المللی نسبت به جنایت اسرائیل در غزه را محکوم کردند و حمایتشان را از مردم مظلوم غزه ابراز داشتند.

جام بین الملل؛ سایت "آخبر" (A haber) ترکیه از تظاهرات گسترده مردمی در شهرهای مختلف آمریکا در اعتراض به تجاوز اخیر اسرائیل  به غزه خبر داده و نوشت: «حملات هوایی و دریایی اسرائیل به غزه با اعتراضات مردم آمریکا هم روبرو شده است.»

 

این سایت نوشت: ««هزاران نفر از مردم شهرهای مختلف ایالات متحده آمریکا همچون مردم "پورتلند"، "فیلادلفیا"، "هیوستون"، "کلیولندگ، گگینسویل"، "فلوریدا"، "سین سیناتی"، "بیرمنگام"، "واشنگتن"، "سیاتل"، "سان فرانسیسکو"، "سان دیگو"، "پرینستون"، "المپیا"، واشنگتن دی سی"، "نشویل"، "لس آنجلس"، "شیکاگو"، "بوستون"، "آتلانتا"، "آستین" در اعتراض به حمله اسرائیل به غزه، دست به تظاهرات گسترده ای زدند.»

 

آخبر نوشت: «هزاران نفر از مردم معترض آمریکا در اعتراض به تجاوز اسرائیل به غزه  تظاهرات کردند. آنها با حمل پلاکاردهایی حمایتشان را از مردم مظلوم غزه اعلان داشتند. معترضان در شهرهای مختلف جلوی کنسولگری های اسرائیل و همچنین جلوی ساختمان سازمان ملل متحده تجمع کردند در این تظاهرات طیف گسترده ای از یهودیان ضد اسرائیلی هم دیده می شد که برائت خودشان را از اقدامات ضد انسانی اسرائیل اعلان کردند.»

 

این سایت می نویسد: «تظاهر کنندگان شعارهایی را در انتقاد از ناکارآمدی سازمان ملل سر دادند. آنان سکوت جوامع بین المللی نسبت به جنایت اسرائیل در غزه را محکوم کردند و حمایتشان را از مردم مظلوم غزه ابراز داشتند. تظاهر کنندگان پرچم فلسطین را حمل می کردند.»

 

آخبر نوشت: «در پایان این تظاهرات بیانیه ای توسط یک شهروند آمریکایی در حمایت از مردم مظلوم غزه قرائت شد. در این بیانیه آمده بود: "قبل از تاسیس رژیم منحوس صهیونیستی در اسرائیل، اعراب و مسیحیان و یهودیان در سرزمین مقدس با هم زندگی می کردند و هیچ مشکلی هم با هم نداشتند.»


پایان خبر

منبع:جام نیوزطبقه بندی: اخبار روز، 
برچسب ها: فنای اسرائیل | ایالات متحده آمریکا | غزه | یهودیان امریکا | جام بین الملل |،
ارسال توسط سحر احمدی
تبلیغات


صفحات جانبی
پیوند های روزانه
onvan